UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co z tego ze jest mlody? Dziewczyna byla jeszcze mlodsza i juz nie zyje, a taki koles pojdzie sobie do wiezienia, pozyje na koszt podatnikow, jak mu sie znudzi to napisze podanie o zwolnienie warunkowe, a jak zechce wrocic do ciepelka i pelnej miski to znowu kogos zabije.

voophroo