UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze że wkońcu schwytano Marcina K.juz od dawna mu się należało więzienie!!!!!i nie tylko za narkotyki ale jeszcze wiele innych przestępstw,które ma na swoim koncie.Mam nadzieje,że policja nie wypuści go tak szybko z więzienia,bo zasługuje na dużo większą karę.

OLISIA