UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miło by było gdyby oprócz starań o patrona szkoły postarano się również o ciekawe, nowe zajęcia dodatkowe dla dzieci w nowym roku szkolnym oraz pomyślano o większej powierzchni dla dzieci zostających po lekacjach na świetlicy, w której dzieci się "kiszą" bo jest CIASNO !!!!!
rodzice 3-cio klasisty