UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No wszystko fajnie, tylko dlaczego tak mało zapowiedzi takich imprez "przed" i o większości dowiaduję się z relacji "po". Fajnie by było to zobaczyć, ale wiekszośc ludzi nic o tym nie wie, a potem się dziwią, ze elblążanie nie chodza na imprezy plenerowe.
fk