UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ogólnie dni elblągabyły do bani, nie można ich przyrównywać do zeszłorocznych, bo na tamtych było więcej atrakcji i chyba organizator nie był z kieszeni obecnego prezydenta. szczerze mówiąc całość do bani :zaplecze, zaproszeni goście, no i oczywiście zabezpieczenie, czyli służby mundurowe, które tylko odwracały głowy od zrozrabiających, żeby czasem nie trzeba było reagować. prezydentowi nie idzie, z każdej strony, zaczyna sie kopać, a kto go póżniej wyciągnie, jak już teraz mało kto by to zrobił. organizatorzy pozdrawiam, kolejne imprezy naprawde z głową, a nie tylko na odwal, żeby nikt nie mówił, że pieniądze za nic biorą.
rozgoryczony