UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przestańcie się podniecać. .. czym różniły się te dni elbląga od poprzednich? Dla mniej tajemniczonych De-Mono już u nas grało na Dniach Elbląga. Koncert owszem niezły, ale nie jest to jakieś NOWUM. TO JUŻ BYŁO. Lasery, owszem coś nowego, ale czy były fajne? Wraz z około setką ludzi wyszedłem z trakcie ich wyswietlania. Oczekuje czegoś więcej. Jestem wymagającym widzem. Państwo tylko kontynuujecie to co już wymyślono wczesniej za prezydenta z poprzedniej kadencji. Chciałbym, aby moje pieniądze były wydawane rozsądnie na promocję miasta, na integrację, na rozwój. Nie na tandetę typu "MALOWNICZY ELBLAG ZAPRASZA". Jechałemakurat z kolegą z Gdańska i niecheliby Państwo usłeszeć jego śmiechu na widok tych banerów. .. "malowniczy elbląg zaprasza" proszę was. .. .

wiecej ambicji