UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety teraz, "pantomima" nad Kanałem, stateczki tylko do Ostódy i szpetny Bylwar Zygmunta Augusta, ze "szczerbatą" starówką, poniewaz Elbląg odwrócił się d. .. .ą do wody, gdyz jego włodarze pochodzili z " Pradup", Kiselic i Nowego Dworu. ..
Sławek - Jurek