UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dziś w XXI wieku w 2011roku nie ma juz "PLASTYKU_, ani elbląskich Zakładów Mięsnych, które tez miały swoje stoisko i były na targach poznanskich POLAGRA. Dziękujemy byłym i obecnym władzom miasta, że w Elblag nie mamy żadnej firmy na krajowym i światowym poziomie.

To były piękne czasy