UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zgadzam się z poprzednikami atak 0 obrona w pierwszej połowie \OK- ale druga połowa -10 Dunki robiły co chciały dziewczyna z 4 Stachowska ma kole dunki robiły z nia co chciały chucherko PORAŻKA gdzie jest jakaś kołowa ZERO GRY NA KOLE i jeszcze grała cały mecz a Obrusiewicz szkoda dziewczyny na skrzydo, z drugiej strony skrzydła dziewczyna która nie widzi bramki i rzuca w bramkarkę kilka razy pod rząd, gdzie trenerzy mają oczy BARDZO SŁABY SKŁAD i Ustawienie. RZUTY KARNE !!!!! ! i wszystko jasne jest wiele do zrobienia albo zmienić trenerów. A co sie stało z dziewczynami powołanymi do kadry z Elbląga które też chciały sie pokazać przed swoja publicznością siedziały na trybunach. NO FUTURE. punk not dead.

kibicdff