UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podziwiam optymizm trenera Polskiej reprezentacji albo ja siedząc na trybunach oglądałem inny mecz. Według mnie pomiędzy naszą reprezentacja a drużyna duńską delikatnie mówiąc jest różnicą klasy /oczywiście na naszą niekorzyść/. W tym meczu poza bramkarką Baranowska i momentami rozgrywającą Kudłacz praktycznie nikt więcej nie grał. Trener Rasmussen też nie bardzo potrafił wykorzystać możliwości tych które mogły lepiej się zaprezentować np. Byzdra grała fatalnie /zrobiła masę szkolnych błędów a mimo to była na boisku/. Skolei Semeniuk miała dwie niezłe akcje ofensywne a mimo to grzała ławę, dlaczego?. Zawodniczki grajace na skrzydłach to II liga a nie kadra. Zero kontrataków przy dobrze broniącej Baranowskiej to kolejny blamaż. Żeby nie było tak źle to pobadała mi się wysoka a zarazem agresywna obrona /coś nowego w polskim wydaniu/

rocznik 65