UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba byłem na innym meczu. Jaka dobra gra w obronie. Dunki wchodziły w nia jak w masło. Co to za mecz, w którym drużyny nie zaliczają kar? Oglądałem wartościowy sparing, dzięki Ania Baranowska za obone bramki bo gdyby Dunki podkreciły swoją grę by było kilkanaście bramek różnicy.

kibic startu