UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a moim skromnym zdaniem pani Ola ma braki w rysunku i to spore raczej są to przeciętne prace jest tylu świetnych gruntownie wykształconych artystów po ASP w Krakowie czy Warszawie a promuje się przeciętność

wafel1234