UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
każdemy może się zdarzyć wpadka, ale walczyli ściągneli obrońców i przez to przegrali nie bronili wyniku 0-1 co za róźnica ile przegrać. Nie udało sie trudno. Zabrakło szczęścia bo gdyby Dolny strzelił to mecz ułożył sie inaczej a tak nerwówka, bramka z niczego i przegrana. Dzięki chłopaki za walkę i do boju OLIMPIA 2004 tylko 1 pkt straty do OKS II jestem ciekaw dlaczego sędziowie byli z Olsztyna? Czy to przypadek?