UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a może musieli: o 11.00 Olimpia 2004,o 14.00 Concordia i o 17.00 Olimpia II liga i po drodze o 15.00 Start. Układ idealny, aby kibic mógł być prawie wszędzie, ale zawsze jest tak że trzeba tylko krytykować jak toś cos DOBREGO robi. Nie poddawaj się, tak dalej działaj księżulku