UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

odp. .. ol się od tego kto cos robi. Zazdrościsz, że sam nic nie potrafisz zrobić. Ciekawe czy Ty chodź w kilku procentach postępujesz jak ten ksiądz, który tyle czasu poświęca, aby dzieciaki często z ciężkich środowisk mogły gdzieś grać i to w najlepszych warunkach w Elblągu. Jestem ciekaw co Ty robisz. Ja dziękuję Olimpii 2004 na czele z ks. za to, że mój syn wybrał piłkę niz towarzystwo, a jako matka samotnie wychowująca dwójke dzieci dziękuję za wyrozumiałość finansową, bo widzę, że waźniejszy jest w tym Klubie człowiek niż kasa, gdyż z dwóch innych elbląskich klubów mój syn był wyrzucony za zaległości finansowe.

baraki