UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
odp. .. ol się od tego kto cos robi. Zazdrościsz, że sam nic nie potrafisz zrobić. Ciekawe czy Ty chodź w kilku procentach postępujesz jak ten ksiądz, który tyle czasu poświęca, aby dzieciaki często z ciężkich środowisk mogły gdzieś grać i to w najlepszych warunkach w Elblągu. Jestem ciekaw co Ty robisz. Ja dziękuję Olimpii 2004 na czele z ks. za to, że mój syn wybrał piłkę niz towarzystwo, a jako matka samotnie wychowująca dwójke dzieci dziękuję za wyrozumiałość finansową, bo widzę, że waźniejszy jest w tym Klubie człowiek niż kasa, gdyż z dwóch innych elbląskich klubów mój syn był wyrzucony za zaległości finansowe.
baraki