UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po 50 latach temat ogrodów jordanowskich powrócił niedawno na łamach lokalnych gazet http://dziennikelblaski.wm.pl/czy-za-zawadzie-powstanie-ogrod-jordanowski,4807 I nic się nie zmieniło ?

Uważnie czytający gazety