UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hehe, niezła musiała być impreza; ) ps. miałem kiedyś taką renówkę, bardzo poczciwe auto:) przedmówca ma rację, za tydzień, najdalej za dwa auto będzie stało na placu "straszydeł" koło shell'a jako stan kolekcjonerski :D pozdrawiam!

BBB