UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
świetnie było! rewelacja! niedociągnięcia zawsze się zdarzają, ale przecież imprezy takiego formatu wymagają wielu prób, a gwiazdy na pewno nie mają tyle czasu, żeby zebrać się razem i ćwiczyć przez kilka dni. wielkie brawa dla pana J. Chojnackiego - to przykład, że nawet najlepszym przydarza się pomyłka, najważniejsze, by działać dalej! ja jestem oczarowany. gratulacje dla wszystkich występujących i organizatorów. do zobaczenia za rok!
byłem