UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety było widać nieprzygotowanie niektorych artystów. Szczególnie w utworze "Psalm stojących w kolejce", gdzie Pan Cugowski czytał z kartek. Nagłośnienie rzeczywiście nie było najwyzszej próby. Świetnie wypadli młodzi adepci piosenki, no i świetny Zamachowski i Kiljan!!!
widzka