UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Właśnie wróciłem z koncertu. Gratuluję serdecznie laureatom oraz artystom występującym w drugiej części koncertu. Całość była na zadowalającym poziomie artystycznym, druga część oczywiście na wysokim poziomie. Bardzo ubolewam nad tym, że za konsoletą akustyka siedział jakiś totalny amator i w pierwszej części koncertu w co najmniej w trzech utworach wokalistów słyszeliśmy tylko z odsłuchów scenicznych!!! Jakoś nie było mu dane się zorientować, że brakuje wokali na przodach!!! W drugiej części koncertu na przodach perkusję dał tylko w jednym utworze, a kontrabas w ogóle grał tylko z pieca scenicznego!!! I niestety również występujących artystów często było słychać tylko i wyłącznie z odsłuchów jak np Cugowskiego w "Dziwny jest ten świat". Teatr powinien zatrudnić innego akustyka-to było straszne. Cała reszta bardzo mi się podobała.
Piotrek22