UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Idioci histori - wezcie zimny prysznic. Nie mieszajcie politykierstwa, z historia. Nie zapominajcie, ze alianci nas sprzedali sowietom. Odrobina ludzkiej przyzwoitosci tez by wam nie zaszkodzila. Dlatego te obchody powinny sie zaczynac przed grobami rosjan.