UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i jak zawsze informacja o calym koncercie po koncercie :((. tyle kasy na impreze i zeby sie kilka zloty na plakaty nie znalazlo, czy czasu na maila do kilku redakcji od dziennikow internetowych w ndg, elblagu, malborku i okolicach, wiecej osob by sie pojawilo i obylo bylo by sie bez aluzji odnosnie frekwencji. po prostu szkoda :(
zawiedziiony_organizacja