UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niestety jaki prezydent tacy i zastępcy, jaka władze miasta takie święto, jaki intelekt takie przemówienie, jakie wojsko taka defilada, i ten uniwersalny pomnik co "pamięta" i 1 maja i 22 lipca itd i itp i na koniec jeszcze później jacy "dyrektorzy" takie i "departamenty' JM