UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A propos Gdzie na tak ważnej uroczystości nasz Prezydent bo i wczoraj również go nie było. .. .. za to widywany jest na meczach. .. .. czy to święto nie warte jest jego uwagi????. .. ..

SZanujący obywatel Elblaga