UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pogoda nie dopisywala a moi drodzy dlaczego zarzadca z ulicy krzyzanowskiego wylaczyl centralne ogrzewanie zimno nie da sie wytrzymac czy oni mysla o ludziach ze marzna w mieszkaniach a placimy caly rok dop kogo mamy dzwonic skoro tyle maja wolnego. kto odpowioe za ta ludzka glupote my bo bedziemy chorzy i zaplacimy za leki i stracimy na wyplacie.

elblazanka zlodowaciala