UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po fotoreportażu widzę, że uczestnicy są Ci sami jak w latach ubiegłych. Zgodzę się z pierwszymi komentarzami, również zgłaszaliśmy się już po raz trzeci i jak widać nici z zaangażowania, chęci udziału. Jak zwykle "ograniczona ilość miejsc" to po co jest w artykule napisane, że udział mogą brać wszyscy chętni?
P1