UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jesli juz cos takiego jest organizowane to kazda grupa powinna miec mozliwosc uczestnictwa, pod warunkiem ze trzyma sie formuly. jesli tematem jest bog, JP2 itd to nie malujemy blantow i lisci konopii, jest wielu zdolnych i graficiarzy i malarzy, szkoda ze nie daliscie im szany pokazac na co ich stac. zobacyzmy co bedzie za rok, dajcie sie ludziom wyszalec artystycznie na legalu, jesli nie chcecie miec pomalowanego np starego miasta. licze ze jedni (artysci z dyplomem lun pretendujacy do niego) jak i samouki sie potrafia dogadac, sztuka przeciez laczy a nie dzieli :D

jestem za a nawet przeciw