UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeszcze w roku 69,będąc w czynnej służbie osobiście wywoziłem STAREM 66 gruz ze starówki na poligon za koszarami północnymi, w celu budowy drogi dojazdowej do strzelnicy na poligonie. Wstyd że nikt wtedy nie pomyślał ???.