UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oglądałem b. dużo zdjęć starówki z czasów przedwojennych. łza się w oku kręci. tak wspaniałego budownictwa już nie będzie. może kiedyś na wieże katedry powróci zegar a jego bicie będzie przypominało jak piękna była wieża i stare miasto.

POPLAK