UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
gruzowisko starego miastac długo straszyło ludność elbląga. w pierwszej kolejności zajęli się nim poszukiwacze skarbów no i złomiarze. co tylko było możliwe zostało wyrwane z fundamentów i pojechało do huty. hasło -cały naród buduje stolice-i pozostały tylko fundamenty i olbrzymie hałdy gruzu. ul 1maja nie dużo się różniła od starego miasta ale tam już nie dopuszczano wandali i złomiarzy.
MIESZKANIEC ELBLĄGA