A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i fajnie będzie tak dalej przegraliśmy specjalnie
Jak można wygrać mecz, jeśli w ataku gra Gryka, który nie sprawdza się od dwóch lat, Sambor prawy obrońca lub prawy pomocnik również gra w ataku. Drewek na razie jeszcze nie ta liga. Graczyk jak był w formie to zawsze strzelił 1 lub 2 bramki i to wystarczyło. Trener ma swoich ulubieńców i szuka im miejsca na boisku, byle by grali. Zespół potrzebuje bramkarz, ofensywnego pomocnika, dwóch napastników. Z takim zespołem można szukać punktów wszędzie, a tak słabiutkie Korsze wywiozły 3 punkty.
do TRK, Mateusz Szmydt (jak źle napisałem to sorki)
oooo to mamy elblaskie zoo ??? ile za bilet zeby dzieciom pokazac prawdziwego slonia; )
Do MŻ. Ha, Ha. Szmydt to wychowanek Olimpi Elblag.
Czy ktoś wie kiedy nastepna sprawa Kulawego?