UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pręty nie czepiajcie się Elbląskiej drogówki !!! Im łatwiej jest wypisać mandat za nie zapięte pasy bezpieczeństwa na skrzyżowaniu niż ujawnić poważne wykroczenia i przestępstwa na drodze nr 7 lub na betonce. Nie ma lepszej drogówki jak w Elblągu...

kierowca