UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie tylko po Grunwaldzkiej tak szybko jeżdżą idioci (bo inaczej ich nazwać nie można) na Płk. Dąbka też. A policji jakoś prawie nie widać w naszym mieście. Wystarczy tylko pójść na spacer po mieście a tyle wymuszeń pierwszeństwa można zobaczyć , że aż dziw bierze że tak mało wypadków . Myślę jednak że to chyba dlatego , że ci prawdziwi kierowcy uważają za trzech.