UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hej, wyżej grzmotnęłeś jak piorun w zacierki. "Staromiejski ratusz" w Elblągu, to właśnie ten średniowieczny (w domyśle, bo innego staromiejskiego nie było), czyli ten który spłonął w 1777 r. Następny, i następny - wybudowane były już w obszarze Nowego Miasta Elbląga.
czytać ze zrozumieniem...