UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na szczęście nie zginie Elbląg dzięki takim geniuszom, jak wyżej zabierający głos Ploterek, Mikuś Rej i Jeden Niepodpisany. Rzuci się "idiotą" lub "debilem" i od razu samopoczucie się poprawia i świadomość własnej rozumności rośnie po granice możliwości. ..

Żuber