UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na szczęście nie zginie Elbląg dzięki takim geniuszom, jak wyżej zabierający głos Ploterek, Mikuś Rej i Jeden Niepodpisany. Rzuci się "idiotą" lub "debilem" i od razu samopoczucie się poprawia i świadomość własnej rozumności rośnie po granice możliwości. ..
Żuber