UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pamiętam te czasy gdy okrąglaków z piwem było dużo w elblągu. piwo było tylko kuflowe ale to było piwo z prawdziwego zdarzenia nie to co teraz, które twarz wykrzywia. było bardzo dużo smakoszy złotego z pianką. elbląskie piwo było jednym z najlepszych w polsce mając skrzynkę piwa można było załatwić przydziały na różne materiały w polsce.
MIESZKANIEC ELBLĄGA