UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hihi-Oddaj czołg, który schowałeś. Codziennie chodzę przez Traugutta od 30 lat, i jak żyje czołgu tam nie widziałem*Coś sie autorowi artykułu pomerdało w główce. Owszem bar piwny przy ul. Traugutta, róg z Władysława 4 był ale vis a vis młyna, (dziś lokal prywatny, smażalnia ryb), ponad 20 lat temu. Mowiło się wtedy-idziemy do greka. Bo prowadził go gośchu ponoć z pochodzenia był grekiem. Fakt, z daleka czuć było piwem i co chwila wytaczali sie z baru ledwo stojący na dwóch, a cześciej na czterech kończynach żuliki.
znafca dawnej historyi podwórk