UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Wieśka Elbląg słynie z różnych rzeczy chociażby specyficznego używania cb ale nie rozumiem jak ktoś pisze do siebie. Powołujesz czyjeś nazwisko - nie znam gościa i piszesz o jakimś twoim zdaniem nagannym zachowaniu. Nikt nie wie o co chodzi i jest fajnie

ttt