UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko ładnie pięknie, sprzęcik kupiony, jeszcze niech grono pedagogiczne wymienią "na nowszy" model, bo jestem przekonany, że część z tych nauczycieli nie będzie potrafiła wykorzystać potencjału tego sprzętu.

;p;p;p