UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda tylko że nie było takiego zainteresowania rok temu jak zdawałem w tej szkole egzamin zawodowy, na który niekt nie potrafił nas przygotowac. I tak o to techników mechatroników z pośród 60 osób zdało o ile dobrze pamiętam 5 osób? Na prymitywnym sprzęcie, który sami sobie musielismy sobie złożyć żeby miec na czym egzamin zawodowy zdać, także gratulacje.