UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
racja !!!zgadzam sie bo tez jestem taksiarzem. .. tyle ze pracuje w grecji. ze wzgledu na wciaz rosnace koszta (ubezpieczenie, podatki, naprawy itp. no i. .. paliwo) oraz na panujące korki; gdyby taksówkarze pobierali opłaty zgodnie z taryfikatorem nie zarobiliby ani centa!!!niestety tak to madrzy ludzie z gory ustalili i kazdy musi jakos kombinowac. ..