UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na dzisiejsze czasy co to za praca taksówkarz, niech za robote się wezmą a nie narzekają że małe zarobki. 30 lat wstecz tak się ludzie rozjeżdżali taryfami że na postojach kolejki były i w mieście nie złapało sie wolnej, a dzisiaj od rana do wieczora stoją i śpią w tych autach, ja jeżdżę taksówką raz w roku, kiedy kielicha wypije na święta. Wolę swoją własną taksówkę !!!
własny pojazd