UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To były dobre czasy człowieka w pracy szanowali i napić się było można, na przykład na piwo można było wyskoczyć do PIOTRUSIA na ZATORZU a dziś ta TRADYCJA zagineła w NARODZIE. A jak ktoś tych czasów nie pamięta to niech lepiej nie komentuje tego tematu. Nie wrócą te lata żal.