A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
erg = elbląska redakcja gazety - przecież to nie jest facet który to wszystko ma w głowie !
tez tak myśałem starydinie. ..
Reformy oświatowe, niż demograficzny i. .. coraz więcej wspaniale przygotowanych nauczycieli NIE MA PRACY. Czas wyjechać z kraju. .. .A po co? Aby żyć.