13
05.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
erg = elbląska redakcja gazety - przecież to nie jest facet który to wszystko ma w głowie !
STARYDINO (2011.02.08)

info

0  
  0
tez tak myśałem starydinie. ..
bob niedouczony (2011.02.08)

info

0  
  0
Reformy oświatowe, niż demograficzny i. .. coraz więcej wspaniale przygotowanych nauczycieli NIE MA PRACY. Czas wyjechać z kraju. .. .A po co? Aby żyć.
Smutna prawda (2011.02.08)

info

0  
  0