UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

anders- jeżeli przyjdzie taki dzień ze obudzisz się i zaczniesz dzień od uśmiechu to napisz o tym w necie. Bo to gorzkie od rana chyba Cię nie opuszcza. A impreza powinna być kolejnym wyróżnikiem trochę zaspanego Elbląga.

@wczerwonym