UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trochę nerwowy mecz, ale jest wygrana. Widzów ciągle mało !!! Słaba promocja Startu i CSiB. Bilety są niestety zbyt drogie jak na elbląskie warunki. Należy znaleźć sposób na zapełnienie hali kompletem widzów.

jamess