UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nasze dziewczyny grają coraz lepiej, halę mamy bardzo ładną i dużą. Brakuje nam do szczęścia jedynie obsadzenie stanowiska dyrektora hali CBiS osobą odpowiednią, a co za tym idzie inteligentną, mądrą i kulturalną.

Ewa D.