UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super, że dziewczyny wygrały :) i kibiców jak by więcej na trybunach i to w środku tygodnia. Chciałbym poruszyć jedną kwestię grupy zorganizowanej kibiców STARTU, czy nie przesadzają z tymi bębnami huk jest ogromny, a to wcale nie jest przyjemne, choć może im się wydaje inaczej. Czy nie można zastosować innych instrumentów lub ograniczyć te walenie w te bębny(są już dwa).

proszący o trochę relaksu na m