UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zimno jest to się chłopaki ze straży miejskiej pochowali po sklepach, zawsze to na ładne ekspedientki można popatrzeć a i umówić się można po służbie. Co ich tam ulica obchodzi, za te marne 760 zł .....

Luzaczka