UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Eeee tam, Kacper, Felek,Józek czy Heniek dla mnie to wsio ryba, koleś jest w porządku bo nie chciał zrobić krzywdy tylko trochę się podreperować finansowo a że była taka okazja... Zachował się jak dżentelmen bo za bardzo się z panią nie szarpał- uznał że jest silniejsza to dał pokój, a mógł ją przecież kropnąć.
Luzaczka